Liczba zadowolonych klientów 10 528


OBOZY ŻEGLARSKIE, SZKOLENIA ŻEGLARSKIE
REJSY, MAZURY, WYCIECZKI SZKOLNE

O nas

 

Ahoj

 
Witamy Was na pokładzie Szekli. Jako żeglarze jesteśmy ludźmi aktywnymi i lubimy tą aktywnością zarażać. Latem pływamy, szkolimy pod żaglami, organizujemy kursy, rejsy i obozy dla dzieciaków. Zimą z kolei organizujemy kursy i obozy na nartach biegowych, czasem też na zjazdówkach. 

Nasza misja to:
 
„Jesteśmy żeglarzami Szekli. Wprowadzamy w żeglarski świat zapewniając bezpieczeństwo, tworząc dobry klimat i dzieląc się niezapomnianą przygodą. Rozwiniemy Twoja pasję. Zapraszamy na pokład”
 

Lato - Żeglarstwo

Jesteśmy wiodącym organizatorem Szkoleń Żeglarskich i Motorowodnych, obozów i rejsów turystycznych na Mazurach. Nasze rejsy i kursy prowadzimy z podziałem na dorosłych, grupy dedykowane dla dzieci i młodzieży, a także firm, szkół i grup zorganizowanych
Na sezon 2017 nasza flota będzie liczyła ponad 40 najnowszych i najbezpieczniejszych jachtów, oraz profesjonalną kadrę wyselekcjonowanych wśród najlepszych - instruktorów w Polsce .Na wielu polach jesteśmy absolutnymi pionierami. Nasze Szkolenia, Rejsy i Obozy od 15 lat ulepszamy, doskonalimy i unifikujemy -wyznaczając co roku wyższe standardy dla innych szkół żeglarskich w Polsce.
Żeglarstwo jest naszą wielką pasją od lat, połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Sami kochamy żeglować - dlatego w naszą pracę wkładamy wszyscy całe serce.
 
Proponujemy Państwu ponad 25 stałych terminów rejsów , szkoleń i kursów w sezonie, zarówno na Mazurach jak i na Morzu
 

Zima – Narty

Okres zimy u nas to intensywne kursy na nartach biegowych w Górach Izerskich. Od lat nasza bazą jest Schronisko w Orlu, gdzie mieszkają nasi kursanci/uczestnicy/obozowicze. Od prawie 10 lat organizujemy profesjonalne kursy dla początkujących biegaczy, turnusy przygotowawcze do biegów a także ferie zimowe na nartach dla dzieci i młodzieży. 
Na sezon 2017 przewidujemy uruchomienie kilku nowych produktów wynikających z potrzeby rynku.
Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami z tamtego regiony, co pozwala nam sprawnie zorganizować imprezy również dla firm, czy szkół.
 
 
 
Zapraszamy Państwa do współpracy i skorzystania z naszych usług. Od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy na pokład.
Załoga Szekli.