Liczba zadowolonych klientów 10 528


OBOZY ŻEGLARSKIE, SZKOLENIA ŻEGLARSKIE
REJSY, MAZURY, WYCIECZKI SZKOLNE

O nas

 

Ahoj

 
Witamy na pokładzie Szekli. Jako żeglarze jesteśmy ludźmi aktywnymi i lubimy tą aktywnością zarażać. Latem pływamy, szkolimy pod żaglami, organizujemy kursy żeglarskie i motorowodne, rejsy i obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży.
Zimą z kolei prowadzimy kursy i obozy na nartach biegowych, czasem też na zjazdówkach. Naszą główną siedzibą jest Gdańsk, jednak rejsy organizujemy przede wszystkim na terenie Wielkich Jezior Mazurskich, wypływając z bazy w Wilkasach. Zimą z kolei stacjonujemy w Górach Izerskich.

Nasza misja to:
 
„Jesteśmy żeglarzami Szekli. Wprowadzamy w żeglarski świat zapewniając bezpieczeństwo, tworząc dobry klimat i dzieląc się niezapomnianą przygodą. Rozwiniemy Twoja pasję. Zapraszamy na pokład”
 

Lato - Szkoła Żeglarstwa i rejsy turystyczne na Mazurach

Jesteśmy wiodącym organizatorem Szkoleń Żeglarskich i Motorowodnych, obozów i rejsów turystycznych na Mazurach. Prowadzimy szkolenia i obozy żeglarskie z podziałem na grupy dorosłych oraz dzieci i młodzieży w zbliżonym wieku, a także rejsy dla firm, szkół i grup zorganizowanych.
 
Nasza flota obecnie liczy ponad 40 nowoczesnych jachtów, które odznaczają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.Dysponujemy również profesjonalną kadrą najlepszych instruktorów, przygotowanych do pracy zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą czy dziećmi. Wszystkimi swoimi działaniami wciąż wyznaczamy standardy w świecie szkoleń i obozów żeglarskich, będąc wzorem do naśladowania dla innych szkół i firm. Nieustannie pracujemy na naszą renomę, udoskanalając flotę oraz zakres i jakość usług.
 
Żeglarstwo jest naszą wielką pasją od lat, a zarażanie nią innych osób daje nam niesamowitą radość. Nasz zespół tworzą wyłącznie pasjonaci żeglarstwa, dlatego w swoją pracę wszyscy wkładamy całe serce.
 
Proponujemy Państwu ponad 25 stałych terminów rejsów , szkoleń i kursów w sezonie, zarówno na Mazurach jak i na Morzu
 

Zima – Kursy na nartach biegowych w Górach Izerskich

Zimą prowadzimy intensywne kursy jazdy na nartach biegowych w Górach Izerskich. Od lat nasza bazą jest Schronisko w Orlu. Od prawie dekady zajmujemy się organizacją profesjonalnych szkoleń dla początkujących biegaczy, turnusów przygotowawczych do biegów a także ferii zimowych na nartach dla dzieci i młodzieży. 
 
Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami z tamtego regiony, co pozwala nam w sposób sprawny i kompleksowy organizować imprezy również dla firm, czy szkół. Nieustannie rozijamy też naszą ofertę obozów i kursów zimowych, odpowiadając na oczekiwania i potrzeby rynku.
 
 
Zapraszamy Państwa do współpracy! Od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a coraz szersze grono zadowolonych kursantów, uczestników obozów i rejsów jest najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać.

Serdecznie zapraszamy na pokład.
Załoga Szekli.