Szkoła Żeglarstwa Szekla

Flota

Obecnie liczy ponad 25 nowoczesnych jachtów, które odznaczają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Dysponujemy również profesjonalną kadrą najlepszych instruktorów, przygotowanych do pracy zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą czy dziećmi. Wszystkimi swoimi działaniami stale wyznaczamy standardy w świecie szkoleń i obozów żeglarskich, będąc wzorem do naśladowania dla innych szkół i firm. Nieustannie pracujemy na naszą renomę, udoskonalając flotę oraz zakres i jakość usług

  • Maxus 33.1 RS  
  • Maxus 28    
  • Maxus 26  
  • Sun Odyssey 29.2

Zobacz jachty, na których prowadzimy rejsy

Maxus 33.1 RS

Maxus 33.1 RS

Projektem jachtu Maxus 33.1 RS zajął się Jacek Daszkiewicz. Model ten został stworzony z myślą o klientach premium, którzy poszukiwali jachtu z luksusowym wnętrzem i doskonałymi walorami nautycznymi. Po długoletnich obserwacjach i zbieraniu informacji, udało się uzyskać rozwiązania, dzięki którym jacht Maxus 33.1 RS stał się bezpieczną jednostką, mogącą konkurować z droższymi jednostkami morskimi.

więcej
Sun Odyssey 29.2

Sun Odyssey 29.2

Nowoczesne, wytrzymałe i bardzo bogato wyposażone morskie jachty żaglowe renomowanej stoczni Jeanneau. Wyposażone w toaletę morską, prysznic, grot listwowy oraz ploter map w salonie, pełen zestaw nawigacyjny, oceaniczną tratwę ratunkową. Twoją podróż uprzyjemnią ogrzewanie, systemy nawigacyjne, ciepła woda, WC, w pełni wyposażony kambuz i szerokie wyposażenie dodatkowe.

więcej
Maxus 28

Maxus 28

Maxus 28 to najszybszy jacht turystyczny. Zdobywca nagrody Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych oraz Złotego Pagaja Sailforum.

więcej

Logo Szekla

Przejdź do góry strony