Szkoła Żeglarstwa Szekla

Baza i dojazd

MAZURY

Ikona MAZURY

Port Jachtowy AZS Wilkasy
ul. Niegocińska 5, 11-500 Giżycko

AZS Wilkasy to port położony nad jeziorem Niegocin. Znajdując się w samym centrum mazurskiego regionu, corocznie gości tysiące turystów, umożliwiając im korzystanie z atrakcji sportowych i rekreacyjnych. W okolicy zlokalizowane są liczne punkty gastronomiczne m.in. słynna Tawerna „Rozbitek”. Port posiada 150 miejsc postojowych dla jachtów, pełen węzeł sanitarny, parking oraz sale wykładowe. Wilkasy zlokalizowane są 5 km od Giżycka, gdzie znajduje się dworzec kolejowy. Port w Wilkasach to jedno z najbardziej znanych miejsc wśród mazurskich żeglarzy, w którym każdego dnia dzieje się coś ciekawego.

Ikona strony wwwwww.azs-wilkasy.pl/pl/uslugi-portowe

GDAŃSK

Ikona GDAŃSK

Przystań Nadwiślańska
ul. Nadwiślańska 39, 80-680 Gdańsk

Przystań Nadwiślańska to jedna z najlepszych i najnowocześniejszych baz żeglarskich w Polsce. Zlokalizowana jest nad brzegiem Martwej Wisły, na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. W urokliwej okolicy znajduje się wiele kompleksów hotelowych, obiektów turystycznych oraz gastronomicznych. Pobliskie tereny obejmują również środowiska naturalne, związane z dostępem do morza, plaż i lasów. W obrębie wyspy odnaleźć można wiele szlaków przyrodniczych, a także rezerwaty - Ptasi Raj i Mewia Łacha. Baza posiada pełen węzeł sanitarny, salę szkoleniową, nowoczesny slip, hangar, salę do zabaw, parking i monitoring. W pobliżu znajduje się przystanek ZTM.

Ikona strony wwwsportgdansk.pl/obiekty/przystan-nadwislanska/

KASZUBY

Ikona KASZUBY

OW SKIERKA
Grabowo 223, 83-320 Sulęczyno

Ośrodek wypoczynkowy „Skierka” położony jest bezpośrednio nad największym i najsłynniejszym kaszubskim jeziorze Mausz, które świetnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych. Zamknięty teren, nocleg w domkach 5-osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, sala zajęciowa, boisko sportowe, miejsce na ognisko. Największym atutem ośrodka jest bezpieczne strzeżone kąpielisko oraz otaczający leśny teren rekreacyjny.

Ikona strony wwwwww.skierka.gdan.pl

DOJAZD NA OBOZY – dzieci i młodzież

Zachęcamy do korzystania z opcji zorganizowanego przez nas dojazdu z Warszawy – autokar/PKP. Zapewniamy opiekę wychowawcy podczas podróży.

Edukator rokuOpinie

Logo Szekla

Przejdź do góry strony