Szkoła Żeglarstwa Szekla

Opinie naszych klientów

Maja Maga

Maja Maga

Ahoj szeklo,
Byłam na 2 tygodniowym szkoleniu i był to najlepszy obóz sportowy na jakim byłam, a trochę ich na swoim koncie mam. Było to moje pierwsze w życiu żeglowanie i nie dość, że bawiłam się świetnie z nowo poznanymi ludźmi to została mi przekazana bardzo duża ilość wiedzy z zakresu żeglarstwa nie tylko ze świetnych wykładów, co od najlepszego sternika na jakiego mogłam trafić w tym sezonie tzn. Michała Piastę. Jest to osoba, od której wiele się nauczysz nie tylko z zakresu żeglarstwa, pogadasz na wiele tematów, pośmiejesz się i nim się obejrzysz a koniec obozu będzie się zbliżał nieubłaganie. Bardzo się cieszę, że mogłam spędzić te 2 tygodnie z tak miłym i przyjacielsko nastawionym do załogi człowiekiem. Michał wytłumaczy ci teorię i praktykę nie tylko za dnia, ale i późno w nocy dzień przed egzaminem. Posiada bardzo dużo cierpliwości i wiedzy, więc zdanie egzaminu nie będzie już takie straszne. Pomimo nie zdania praktyki, wróciłam z obozu bardzo szczęśliwa, na pewno podejdę do egzaminu jeszcze raz, może nawet jeszcze w tym roku.
Team szekla szykujcie się, bo jestem tego pewna, że widzimy się za rok.

Ola

Ola

*****

To mój czwarty obóz Szekli i na pewno pojadę także za rok. Swietni ludzie, którzy tworzą niepowtarzalna atmosferę. łączą zabawę z nauka w kreatywny i wyszukany sposób. Sternicy to doświadczeni ludzie z pasja do żeglarstwa, która zarażają swoich załogantów. W tym roku miałam przyjemność doszkalać sie z komandorem Bartkiem.

 

Maciek Jamrozik

Maciek Jamrozik

*****

Szekla już trzeci rok jest stałym punktem na moim planie wakacyjnym i w najbliższych latach się to nie zmieni. Będąc tutaj można poczuć prawdziwą troskę o załogantów i chęć pomocy od sterników którzy mimo trudności zawsze stają na wysokości zadania i nie wiem czy można znaleźć gdzieś na mazurach lepiej wyszkoloną kadrę. Z roku na rok wracam z ogromną porcją nowych wskazówek i rad. Znam wielu żeglarzy ale ze świecą szukać tak zaangażowanych ludzi jak kadra szekli między innymi sternik Bartek świetny komandor ogromny pasjonat żeglarstwa pomocna dłoń i najlepszy przyjaciel każdego członka obozu. Polecam ten obóz każdemu i sam wrócę do niego nie raz :)

Aleksandra Wójtowicz

Aleksandra Wójtowicz

*****

Szekla to cudowna szkoła żeglarstwa, ale największe podziękowania za zdany egzamin śle mojemu sternikowi - Kamilowi ( Bajsie). Bajsa potrafi klarownie i dobrze przekazywać zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Dzięki jego poczuciu humoru i dobrym podejściu do każdego członka załogi, na jachcie nie panowała nigdy nerwowa atmosfera i wszyscy zdaliśmy egzamin. Dlatego daję pięć gwiazdek, a mogłabym więcej

Ola Kaczmarek

Ola Kaczmarek

*****

Szkoła absolutnie godna polecenia. Wielki profesjonalizm wszystkich instruktorów. Kurs dobrze ułożony i prowadzony z dużą cierpliwością. Do tego bardzo fajna atmosfera kursu. Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie sterników Adama i Michała. Bardzo polecam!!!

Krzysztof Mańk

Krzysztof Mańk

****

Super szkolenie - z ogromnym profesjonalizmem i cudowną atmosferą, niezależnie od pogody ;) Podziękowania i wyrazy szacunku dla instruktorów: Adama oraz Michała. Polecam!

Julia Szefler

Julia Szefler

*****

Po raz kolejny nie zawiodłam się na całej organizacji oraz ludziach pracujących w Szekli. Wspaniali sternicy z wielką pasją do żeglarstwa, którzy od samego początku zarażają pozytywną energią. Szekla umiem łączy naukę z rozrywką którą pamięta się przez długie lata. Atmosfera panują tam jest niepowtarzalny dzięki ludzią z całej Polski. Z całego serca polecam sternika jak i komandora Bartka z którym miałam przyjemność doszkalać się w tym roku.

Jan Wykurz

Jan Wykurz

*****

Klasa sama w sobie pod każdym względem, zwłaszcza w kwestii kadry. Jakub Zawada i Paweł Augustyniak to bez dwóch zdań najlepsi sternicy, nauczyciele i opiekunowie na jakich można trafić. Każdego zarażą swoją autentyczną miłością do żeglowania.

Urszula Chwiałkowska

Urszula Chwiałkowska

*****

Kadra naprawdę fajna, wszystkie problemy zostały natychmiastowo rozwiązane. Sternik Bartek pomaga doszkolić swoje umiejętności żeglarskie, oraz urozmaicać rejs muzyką na żywo. Naprawdę miło spędziłam ostatnie dwa tygodnie, polecam każdemu, kto pływa, albo chce zacząć.

Kasia Krzemińska

Kasia Krzemińska

*****

Szekla to rewelacyjna szkoła żeglarstwa! Wspaniale przeprowadzony tygodniowy kurs na patent żeglarza dla dorosłych przez naszego sternika Artura Tomkiewicza! Mnóstwo wiedzy i praktyki oraz przekazywanego doświadczenia w przyjemnej atmosferze. Bardzo komfortowy jacht ze wszystkimi udogodnieniami. Polecam! Warto!

Zosia Szczypiorska

Zosia Szczypiorska

*****

Fantastyczne półkolonie! Dzieci bardzo zadowolone. Świetnie spędzony czas. Instruktorzy na medal! Pani Marta super podejście do dzieci, Pani Marysia i Pan Marcel też wzorowi! Z całego serca polecam!!!

Janek

Janek

*****

Super doświadczenie

Justyna Kaczmarczyk

Justyna Kaczmarczyk

*****

Witam żeglarską brać.
Z Szeklą doskonalilem swoje umiejętności zarówno na wodzie jak i manewry portowe. W gronie fajnych osób i pod czujnym okiem Kapitana Jerzego, prawdziwego Wika Morskiego,obieżyswiata, kucharza oraz barda podnosiliśmy nasze kwalifikacje żeglarskie. Polecam świeżo upieczonym adeptom żeglarskiej przygody
Pozdrawiam 

Julia Roj

Julia Roj

*****

świetnie zorganizowane wycieczki szkolne, plan rozpisany pod pogodę i wiek dzieci, nowy sprzęt oraz kadra - Marta, Marysia i Mikołaj bardzo mili i pomocni

Zosia Jabłońska

Zosia Jabłońska

*****

Tygodniowy kurs żeglarski w szekli okazał się niesamowitą przygodą. Świetna załoga, wspaniała atmosfera i nieoceniona pomoc sterników: Adama i Michała, którzy nawet w trudnej sytuacji potrafili szybko zareagować tłumacząc przy tym co robią by kurs przebiegał bezpiecznie i sprawnie, a kursanci czuli się zaopiekowani. Widać ogromne doświadczenie oraz ogrom zaangażowania ze strony chłopaków. Z całego serca polecam

Marcin Marcinkowski

Marcin Marcinkowski

*****

Tydzień z Szeklą na kursie sternika jachtowego to nie zapomniane przeżycie !!!.Swietna atmosfera dzięki Sternikowi Andrzejowi co prawda "pesel wyższy

Magdalena Morawska

Magdalena Morawska

*****

Ahoj!
Tygodniowy kurs na patent żeglarski w Szekli to przygoda życia. Niezapomniane chwile z załogą marzeń. Jedne z najlepszych jeśli nie najlepsze wakacje życia (a wakacji w moim kalendarzu już było wiele

Mateusz

Mateusz

*****

Jadąc na wycieczkę nie byłem do końca przekonany do żagli i zawsze wolałem lodzie motorowe, lecz Sternik Adam w 100% przekonał mnie do podjęcia tego wyzwania i pokazał mi że żeglowanie jest super. Daje sobie uciąć rękę, że jak trafi się Adam to każdy wróci z uśmiechem na twarzy, przekonuje swoim podejściem i uśmiechem na twarzy. Polecam każdemu Adama i gdybym miał takiego pracownika to by dostawał bonusy za zapał do pracy bo widać że ją kocha

Remigiusz Januszewski

Remigiusz Januszewski

*****

Niedawno miałem okazję uczestniczyć w kursie na sternika motorowodnego. Instruktor Kacper bardzo rzetelnie i fachowo przygotował grupę do egzaminu praktycznego. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze! Bardzo polecam!!!

Mariusz Kudła

Mariusz Kudła

*****

Super organizacja, 40 osobowa grupa uczniów (7 i 8 klasa) więc trudny materiał, kajaki, optymistki, jacht i rowery. Wszystko sprawnie bez nudnych przestojów. Dziekujemy Gosi za organizację. Pozdrawiamy

Rafał Miłosierny

Rafał Miłosierny

Instruktorka

Polecam każdemu kurs na sternika motorowodnego. Teoria online jest bardzo przejrzysta i dobrze przygotowuje do egzaminu, a praktyka z instruktorem - Kacprem mega fachowa! Bez zbędnego gadania, praktycznie cały dzień na wodzie! Bardzo pomogło to mi i naszej grupie zdać pod koniec dnia egzamin państwowy. Także, jeżeli zastanawiasz się, gdzie rzetelnie i zgodnie ze sztuką zdobyć patent - tylko w Szekli ;).

Paweł Dudziak

Paweł Dudziak

*****

Właśnie zakończyła się nasza kolejna już wycieczka żeglarska z Szeklą. W tym roku miałem przyjemność pływać ze sternikiem Adamem. Fajny gość, bezpiecznie i ciekawie. Polecam każdemu.

Jakub Cugier

Jakub Cugier

*****

Byłem uczestnikiem wycieczki w maju tego roku organizowaną przez szkółkę żeglarską Szekla. Wrażenia mega pozytywne, świetnie spędzony czas. Polecam wszystkim sternika Krzysztofa bo robi dobrą robotę.

Logo Szekla

Przejdź do góry strony