Szkoła Żeglarstwa Szekla

Dojazd

DOJAZD NA OBÓZ - KONWOJE DLA DZIECI/MŁODZIEŻY

Dojazd pociągiem z większości miast Polski z konwojentem/opiekunem w obie strony. Zapewniamy opiekuna na całej trasie przejazdu. Dokładny czas wyjazdów na obozy i powrotów do domu będziemy potwierdzać we wtorek przed rozpoczęciem każdego turnusu. O chęci skorzystania z opcji dojazdu prosimy poinformować przy rezerwacji w zakładce dotyczącej dojazdu.
 

W przypadku opcji dojazd/powrót wraz z konwojentem - telefon osoby do kontaktu w sprawie przejazdów i konwojów - Weronika tel. (+48) 722 169 979 weronika@obozyzeglarskie.com


GRUPA "SZEKLA UCZESTNICY" NA FACEBOOKU

Do Państwa dyspozycji założyliśmy również grupę na facebooku pod nazwa "SZEKLA Uczestnicy" gdzie mogą Państwo wymieniać się informacjami na temat dojazdów i powrotów. Jeśli wybieracie się samochodem i macie wolne miejsce możecie tam poszukać pozostałych uczestników, którzy będą mogli zabrać się z Wami i zwrócić część kosztów paliwa. Na tej grupie będziemy też zamieszczać zdjęcia z obozów, dzięki czemu będą mogli Państwo na bieżąco oglądać co porabiają Wasze pociechy.

LINK DO GRUPY NA FACEBOOKU

 

INFORMACJE NA TEMAT KONWOJÓW:

Dojazd i powrót: pociągi PKP
Miejsca zbiórek: na trasie pociągu, odpowiednie perony
Konwój realizujemy: od 4 osób na danej trasie
Koszt: 220,00 zł w dwie strony

UWAGA! W PRZYPADKU BRAKU GWARANCJI MIEJSC SIEDZĄCYCH PRZEJAZDY ODBYWAJĄ SIĘ BUSAMI.

W cenę konwoju wchodzi:

  • Opieka konwojenta,
  • Prowiant na drogę powrotną,
  • Bilet PKP ulgowy (dzieci muszą ze sobą posiadać ważną legitymację szkolną - w razie jej braku Państwo pokrywacie różnicę w cenie biletu ulgowego i pełnego).

Trasa 1:  Giżycko - Poznań - Wrocław – Poznań - Giżycko

Sobota - wyjazd z obozu
Giżycko - 11:35
Toruń - 15:35
Poznań - 17:20
Wrocław - 20:13

Niedziela - przyjazd na obóz
Wrocław - 8:43
Poznań - 11:15
Giżycko - 16:57

 

Trasa 2:  Giżycko - Gdańsk – Giżycko

Sobota - wyjazd z obozu
Giżycko - 11:35
Olsztyn (przesiadka) - 13:22 - 13:28
Gdańsk -15:47

Niedziela - przyjazd na obóz
Gdańsk - 11:49
Olsztyn (przesiadka) - 14:15 - 14:54
Giżycko - 16:57

 

Trasa 3: Giżycko – Warszawa - Kraków – Warszawa - Giżycko

Sobota - wyjazd z obozu
Giżycko - 12:35
Warszawa Centralna - 17:50
Kraków - 21:20

Niedziela - przyjazd na obóz
Kraków - 6:02
Warszawa Centralna - 9:40
Giżycko - 14:40
 

W przypadku opcji dojazd/powrót wraz z konwojentem - telefon osoby do kontaktu w sprawie przejazdów i konwojów - Weronika tel. (+48) 722 169 979 weronika@obozyzeglarskie.com
 

Bezpośredni telefon komórkowy do KONWOJENTA na danej trasie wysyłamy we wtorek przed rozpoczęciem konwoju (dojazdu lub powrotu). Trasa dojazdu i godziny mogą ulec zmianie, w zależności od ewentualnych opóźnień PKP, organizator nie gwarantuje na każdy dojazd miejscówek w przypadku późnych deklaracji skorzystania z dojazdu konwojem. Dla dzieci korzystających z dojazdu konwojem zapewnimy transport na trasie Giżycko - Wilkasy oraz Wilkasy - Giżycko.
 

Na miejsce zbiórki (odpowiedni dworzec PKP)  proszę przybyć minimum 20 minut wcześniej. Prosimy także punktualnie odbierać dzieci z dworca - pociąg najczęściej jedzie dalej i nie możemy dziecka zostawić samego na dworcu. Konwojent do wszystkich rodziców będzie dzwonił lub pisał wiadomości (w jakim wagonie znajduje się grupa) oraz będzie posiadał widoczną tablicę informacyjną.

Dzieci muszą mieć ważną legitymację szkolną i KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ!

Przejdź do góry strony