Szkoła Żeglarstwa Szekla

Przedstawiciel handlowy  - poszukiwany / poszukiwana

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Adres siedziby firmy:

Szkoła Żeglarstwa Szekla ul. Wały Jagiellońskie 8, 80-887 Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz B2B
  • Samodzielność i determinacja w dążeniu do osiągnięcia portu docelowego w którym czekają na ciebie sława i pieniądze.
  • Bezpieczne cumowanie w niebezpiecznych portach, czyli mówiąc inaczej, skuteczne zamykanie sprzedaży i podpisywanie korzystanych kontraktów.
  • Proaktywna sprzedaż i promocja usług żeglarskich ( szkolenia, wyjazdy, regaty, kursy)
  • Duża samodzielność wymagająca ciągłej samodyscypliny i determinacji.
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • Rozwój i analiza sprzedaży produktów turystycznych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Dobrą organizację pracy i systematyczność
  • Samodzielność i determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu
  • Prawo jazdy
  • Minimum 2 letnie  doświadczenie na  stanowisku handlowym.
  • Znajomość branży żeglarskiej i/ lub turystycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany: patent żeglarski i motorowodny
  • Wrodzony optymizm, który jest niezbędny w naszej załodze.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Samochód służbowy
  • Do dyspozycji Jacht i motorówka służbowa
  • Pomoc w namierzeniu celu za pomocą naszych social -mediów.

Benefity

  • Bardzo miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Wysoka prowizja zależna od wyników sprzedaży
  • Możliwość żeglowania i korzystana z usług świadczonych przez firmę
  • Brak dress - code
  • Biuro w centrum starego miasta w Gdańsku
  • Filia nad jeziorem z dostępem do strzeżonej plaży w pięknych okoliczność przyrody. ( i niepowtarzalnych )

Typ umowy  Umowa o prace / zlecenie / B2B

Zarobki

3500- 10000 tyś zł. (Większą część prowizyjna uzależniona od wyników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. lub więcej o nas www.obozyzeglarskie.com  lub biuro@obozyzeglarskie.com

lub przez portal pracuj.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Przejdź do góry strony