Szkoła Żeglarstwa Szekla

Nasza baza

Główna baza Szkoły Żeglarskiej Szekla mieści się w porcie "Piękny Brzeg" koło Węgorzewa

Piękny Brzeg - Ośrodek Wypoczynkowy (nad jeziorem Święcajty)

ul. Leśna 20
11 - 600 Węgorzewo

Zobacz port w Mapie Google
 

Rejestracja

REJSY I SZKOLENIA DLA DOROSŁYCH: rejestracja uczestników w naszym biurze na terenie ośrodka "Piękny Brzeg" koło Węgorzewa w niedzielę w godzinach 11:30 - 13:30.    Zakwaterowanie na jachcie od godz. 13.30

OBOZY MŁODZIEŻOWE I SZKOLENIA DLA MŁODZIEŻY: rejestracja uczestników w naszym biurze na terenie ośrodka "Piękny Brzeg" koło Węgorzewa w niedzielę w godzinach 15:00 - 17:00.    Zakwaterowanie na jachcie od godz. 17.00

 

Egzaminy żeglarskie (dorośli) - sobota, orientacyjna godzina: 8:30 w naszej sali wykładowej w ośrodku "Piękny Brzeg" koło Węgorzewa.

Egzaminy motorowodne (dorośli) - niedziela, orientacyjna godzina: 11:30 w naszej sali wykładowej w ośrodku "Piękny Brzeg" koło Węgorzewa.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg to obiekt położony bezpośrednio nad jeziorem Święcajty. Posiada bazę nowych domków letniskowych, punkt gastronomiczny, boiska, place zabaw, a to co dla nas ważne, piękny port. Piękny Brzeg od lat przyciąga swą wyjątkową lokalizacją i profesjonalną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Ośrodek znajduje się na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, praktycznie na peryferiach Węgorzewa.

Na miejscu jest parking, pełne węzły sanitarne, restauracja, kawiarnia, bar, boisko. Istnieje również możliwość skorzystania z noclegów.

Parking

Na terenie Ośrodka istnieje możliwość zaparkowania samochodu na parkingu strzeżonym (30 zł doba) lub na parkingu dla gości przed szlabanem (bezpłatny, niestrzeżony). Wjazd od ul. Leśnej.

Kontakt z „Ośrodkiem Wypoczynkowym - Piękny Brzeg”

+48 570 95 55 44   |    Recepcja

 recepcja@pieknybrzeg.pl

Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza
Nasza baza

Przejdź do góry strony