Szkoła Żeglarstwa Szekla

ŻEGLARZE POMAGAJĄ

Z uwagi na panującą sytuację i zagrożenie z powodu koronawirusa SARS-CoV-2 wszystkie nasze jachty będą przed każdym rejsem dezynfekowane metodą zamgławiania  (taką jak w szpitalach co gwarantuje Państwu wysoką skuteczność i bezpieczeństwo). 


Ponieważ ŻEGLARZE POMAGAJĄ oferujemy również Wam nasze usługi!

Biorąc pod uwagę zagrożenie zdrowia publicznego z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 chcemy zaproponować Państwu pomoc w bezpiecznym funkcjonowaniu. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę dezynfekcji wybranych przez Państwa miejsc zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz WHO. 

W przypadku obiektów hotelowych, restauracyjnych, przystani jachtowych, jachtów najlepiej przeprowadzić pełną dezynfekcję metodą zamgławiania pomieszczeń.

Miejsca ogólnodostępne dla Państwa klientów oraz miejsca z dostępem wyłącznie dla personelu, proponujemy zdezynfekować środkami, które utrzymują właściwości biobójcze przez 10 dni. 
Powyższa technika znacząco obniży dezorganizację pracy obiektu w związku z akcją dezynfekcji. 

Aby zachować sterylne warunki dla Państwa klientów i pracowników wymagana jest dezynfekcja pokoju, jachtu przy każdej wymianie gości. 

Co warto zaznaczyć, powyższe działania pozytywnie wpłyną na opinie klientów po skorzystania z Państwa usług, co może przełożyć się na liczbę rezerwacji. 


Cennik: 

Dezynfekcja jachtu do 30m2 - 100 zł netto (w przypadku większych jednostek wycena indywidualna) 
Dezynfekcja obiektów - 3,5 zł/ m2 (dezynfekcja standardowa) 
Dezynfekcja obiektów - 5 zł/ m2 (dezynfekcja 10-dniowa) 

Przy stałym zleceniu (wykupieniu abonamentu) możliwość negocjacji stawek. 

 

Zapraszamy do kontaktu: tel. 531 409 040
 

Przejdź do góry strony